Modele budynków 3D

Zalety cyfrowej wersji nieruchomości

Cyfrowy wgląd w portfolio jest niezbędny do profesjonalnego zarządzania nieruchomościami. Model 3D ułatwia planowanie wnętrza z architektem lub firmą budowlaną.

Wirtualny spacer dopełni reklamę i wywoła efekt WOW w Państwa nieruchomości. Profesjonalna „wycieczka” 360 stopni daje korzyści obu stronom. Klienci są zadowoleni, że mogą zobaczyć wnętrze z każdej możliwej strony, bez wychodzenia z domu. Państwo z kolei korzystają ze skutecznego narzędzia marketingowego, które przyciąga więcej odwiedzających – potencjalnych kupców (inwentaryzacja budynków).

Modele budynków 3D - przykład

Innowacyjny i elastyczny

Nasze modele 3D są wynikiem profesjonalnej pracy i organizacji. Gwarantujemy najwyższą możliwą jakość, a tym samym satysfakcjonujący wynik dla naszych klientów. Pracujemy wyłącznie na najnowszym oprogramowaniu czołowych producentów, takich jak Autodesk i Allplan.

Dane i widoki są dostosowane indywidualnie zgodnie z Państwa wymaganiami. Modele budynków projektujemy w taki sposób, aby były zrozumiałe zarówno dla inżyniera, jak i dla osoby bez specjalistycznej wiedzy. Nasza praca uwzględnia dodawanie zmian w modelu na późniejszych etapach projektu.

Modele budynków 3D
Modele budynków 3D Superplanr
Modele budynków 3D Kraków
Modele budynków 3D Warszawa
Wymiarowanie budynków Warszawa
Modele budynków 3D Kraków
Wymiarowanie budynków Kraków

Cyfryzacja jest dziś bardziej opłacalna niż kiedykolwiek

Nasz dobrze zorientowany i doświadczony zespół z przyjemnością doradzi Państwu i pomoże opracować indywidualne rozwiązania, które będą idealnie pasować do Państwa wymagań.

Pomiar za pomocą skanowania laserowego 3D

BIM nie odnosi się tylko do nowego budownictwa. W ostatnich latach zyskał na znaczeniu ze względu na swoje możliwości, np. do budowania w istniejących budynkach. Pomiar budynku jest wykonywany przez jednego z naszych ekspertów na miejscu, w Państwa obiekcie.

Gdy tylko wiązka lasera trafi na obiekt, oznacza punkt w układzie współrzędnych X, Y, Z (skanowanie laserowe).  Wszystkie te punkty razem wzięte dają tak zwaną chmurę punktów. Następnie przetwarzamy je za pomocą naszego specjalistycznego oprogramowania.

Skanowanie laserowe budynków cena